Jednou z hlavních příčin stárnutí pleti je postupný úbytek kyseliny hyaluronové v kůži. Nejnápadnější počáteční projevy tohoto procesu jsou postupující vznik mikrovrásek a změny vzhledu kůže s úbytkem zářivosti a pevnosti. Řada doplňkových produktů VISCODERM, vyvinutých v laboratořích farmaceutické společnosti IBSA, slouží k prevenci těchto projevů a boji proti nim. Obsahují přirozenou kyselinu hyaluronovou a nutriční prvky nezbytné pro péči o pleť. Mohou se použít buď jako podpora optimálních výsledků po intradermální terapii nebo jako samostatná prevence projevů stárnutí.

VISCODERM_KReMVISCODERM KRÉM

Krém s antioxidačním, ochranným a hydratačním účinkem se aplikuje večer před spaním na očištěnou pokožku obličeje, dekoltu a rukou. Krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen, chondroitin sulfát a glukosamin. Tyto látky s postupujícím věkem z pleti ubývají a způsobují vznik vrásek. Obsahuje i látky chránící pleť před účinky volných radikálů (antioxidanty), které zvyšují odbourávání kyseliny hyaluronové a kolagenu (Pycnogenol, koenzym Q10 a vitamín E), jakož i kyselinu listovou podporující regeneraci pleti, hydrataci a elasticitu pokožky. Složení obohacené o glycerín a hydrolyzovaný kolagen má vysoce výživný účinek a bisabolol, hlavní součást Camomilla matricaria, zmírňuje napětí kůže a má zklidňující efekt.
VISCODERM KRÉM se doporučuje používat samostatně nebo v kombinaci s VISCODERM PEARLS.

VISCODERM_PEARLSVISCODERM PEARLS

Přípravek VISCODERM PEARLS je doplněk stravy s výživovými prvky přírodního původu. Lze jej použít jako samostatnou prevenci nebo jako doplněk po intradermální terapii. Cílem tohoto přípravku je poskytovat organismu celou řadu esenciálních látek pro dlouhodobou a účinnou podporu zvlášť citlivých struktur, jakými jsou pokožka, klouby a kardiovaskulární tkáně, které nejdříve podléhají stárnutí. VISCODERM PEARLS obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen, chondroitinsulfát, Pycnogenol a koenzym Q10. Umožňuje působit proti endogenním degenerativním procesům a stimulovat buněčnou obnovu, čímž přispívá ke zdravému vzhledu pokožky, její elasticitě, zvýšení tonu a hydrataci. Doporučuje se užívat 1 – 2 tobolky denně po dobu alespoň tří měsíců.

VISCODERM_NAPLASTVISCODERM HYDROGELOVÁ NÁPLAST

Jedná se o speciálně vyvinutou masku, která se užívá ke zklidnění, hydrataci a osvěžení pokožky po dermokosmetickém ošetření obličeje a těla. Specifická molekulární struktura přípravku umožňuje vázat značné množství vody, které se uvolňuje během aplikace a tím osvěžuje ošetřenou oblast pokožky a uvolňuje obsažené látky do kůže prostřednictvím osmotického efektu. Naše klientky mají pozitivní zkušenosti s použitím náplasti i před důležitými společenskými událostmi, jakými jsou např. ples či svatba.

CENÍK

Název výrobku

Doporučená cena s DPH

VISCODERM cream

500,-

VISCODERM pearls

350,-

VISCODERM hydrogelová náplast

300,-