Pod pojmem estetická chirurgie si mnozí představují zkrášlující operace u modelek a VIP klientů. Naše zkušenosti nám však ukazují, že i „běžným“ ženám a stále více i mužům záleží na jejich vzhledu. Někdy kvůli své profesi, okolí, ale často jen prostě kvůli sobě. V našem Chircentru se zaměřujeme především na obličejové partie. Provádíme operace očních víček, aplikujeme botulotoxin, výplňové materiály, jako jedno z mála pracovišť aplikujeme aktivovanou plazmu PRP . Provádíme i plastické operace v celkové anestezii – jedná se především o operace a plastiky břišní stěny za použití zpevňovacího materiálu. Zákroku vždy předchází bezplatná konzultace s lékařem, při níž se stanoví postup, rozsah a vhodnost řešení problému klienta.

Operace horních víček

Operace je prováděna v lokální anestezii. Spočívá v odstranění přebytečné kůže horních víček, která je předem pečlivě označena. V indikovaných případech se provádí také odstranění tukových váčků . Výkon je v lokální anestezii, klienty je dobře snášen. V pooperační péči je nutné pouze chlazení, analgetika se používají jen výjimečně. Hematomy kolem očí se vstřebají do deseti dnů, kdy odstraňujeme také stehy.

operace_hornich_vicek

Operace dolních víček

Plastika dolních víček se také provádí ambulantně v místním znecitlivění. Po aplikaci lokálního anestetika pod kůži dolního víčka se odstraní skalpelem přiměřený pruh kůže a tukové váčky, které způsobují vyklenutí a změnu tvaru dolního víčka. Rána se poté sešije jemným atraumatickým kožním stehem. Výsledná jizva je umístěna do přirozené linie řas víčka. Je přiloženo sterilní krytí. Pooperační péče je totožná s péčí po operaci horních víček.

 

Aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů

Ve většině případů se aplikace botulotoxinu kombinuje s aplikací výplňových materiálů. Toto ošetření je určeno především k vyhlazení vrásek na čele a kolem očí a k vyplnění hlubokých nasoretních vrásek. Aplikace se provádí velmi tenkou jehlou. Mohou vzniknout drobné hematomy, které do několika dní spontánně vymizí. Výkon je vhodné opakovat podle druhu použitého materiálu v odstupu šesti až dvanácti měsíců.

Aplikace_botulotoxinu1

Plazmaterapie – omlazení vlastní krví

Švýcarská technologie RegenPlazma je dosud nejčistší formou aplikace krevní plazmy za účelem omlazení pleti, při níž dokážeme aktivovat až 80 % vlastních růstových faktorů. Na rozdíl od jiných metod nepoužívá žádné chemické aktivátory, proto je vyloučeno riziko alergických reakcí. Metoda je naprosto bezpečná, aplikace není vhodná pouze při onemocněních krve či závažných nemocích.
Plazmaterapie je lékařsky prověřená a certifikovaná procedura pro omlazení a regeneraci na buněčné úrovni. Úspěšnost této metody spočívá v tom, že krevní plazma obsahuje růstové faktory a proteiny, které podporují a urychlují hojení pokožky. Regen plazma vyřeší celou řadu vašich problémů, např. odstraní vrásky, zlepší strukturu pleti, omladí ji a zregeneruje, odstraní kruhy pod očima, odstraní stopy po akné, stimuluje vlasové kořínky. Zlepší se vitalita vlasů, barva a jas, zpomalí se jejich ztráta a aktivuje se růst. Plazmaterapie stimuluje tvorbu kolagenu, vyživuje pokožku a chrání ji.  Plazmaterapie2RegenACR plazmou se ošetřuje také alopecie – problém vypadávání vlasů, provádí se s ní mezoterapeutické ošetření.
Lékař odebere malé množství vaší krve. Před vašima očima ve speciální centrifuze krev odstředí, čímž získá plazmu, kterou ihned aplikuje.

Plazmaterapie1Díky speciální technologii může lékař také připravit gelovitou formu plazmy Cellular Matrix, což je kombinace plazmy a kyseliny hyaluronové, používaná pro lokální ošetření, výplně vrásek, ošetření kruhů pod očima apod. S touto novinkou je možno nastartovat proces regenerace kůže přímo na buněčné úrovni, což vede k produkci nového kolagenu a podpoře imunitních procesů v kůži. A díky obsahu speciální kyseliny hyaluronové se pleti navrátí její přirozená hydratace a výživa.
Ihned po ošetření si všimnete jemnějších linek a redukce vrásek. Lokality jako nosoretní rýhy nebo vrásky mezi obočím se vyhladí.
V ošetřených oblastech se RegenPlazma pomalu vstřebává do podkoží a vytváří platformu pro silnější a odolnější kůži a zdravější vzhled. Pacienti pozorují signifikantní zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do tří týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžete pozorovat po dobu jednoho roku. Efekt trvá následně další rok, to znamená, že tento zákrok pomůže zlepšit stav vaší pleti zhruba po dobu dvou let.

 

PiercingAplikace náušnic a piercing

Náušnice aplikujeme od tří měsíců věku. Používáme výhradně sterilní nastřelovací náušnice, které doporučujeme v ušním lalůčku ponechat alespoň po dobu jednoho měsíce. Po uplynutí této doby je lze vyměnit za jakýkoli jiný typ náušnic. Náušnice jsou v ceně aplikace, jsou vyrobeny z chirurgické oceli, jsou nealergické, některé jsou na povrchu potaženy zlatem.
Aplikace je minimálně bolestivá.
Piercing se provádí pomocí sterilní kanyly. Jelikož existuje mnoho druhů piercingu, klient si jej musí přinést s sebou. Pro aplikaci je vhodnější použít piercing z kovového materiálu.

 

 

CENÍK

Název

Doporučená cena s DPH

Operace horních víček

8 000,-

Operace dolních víček

10 000,-

Excise kožních lézí z estetických důvodů

300 – 800,-
dle velikosti a lokalizace

Piercing 300,-
Náušnice (včetně nastřelovacích náušnic) 400,-
za pár
Korekce vrásek

Výsledná cena je závislá na výrobci a množství spotřebovaného materiálu.

Konzultace zdarma

Botulotoxin:
Vrásky mezi obočím (glabela)   1 000 – 1 500,-
Vrásky na čele   2 000 – 3 500,-
Celé čelo (glabela a čelo)   4 500,-
 Vrásky kolem očí (vějířky)   2 000 – 3 000,-
Brada   1 000,-
Výplně kyselinou hyaluronovou:
Např. odstranění nasoretní rýhy  od 4 000,-
Plazmalifting:
RegenACR  od 4 000,-