callusanCALLUSAN_kremy2Výrobky CALLUSAN jsou výsledkem více než osmdesátileté historie firmy Greppmayr. Jsou odrazem inovačního přístupu k moderním trendům v péči o nohy. CALLUSAN KRÉMOVÉ PĚNY jsou neodmyslitelnou součástí moderní pedikúry. Osvědčené jsou i CALLUSAN KRÉMY na nohy. Sortiment doplňuje UNGUISAN TINKTURA NA NEHTY. CALLUSAN jednoduše nabízí dokonalé řešení pro vaše nohy. Stačí jen zvolit vhodnou variantu dle vašeho problému a typu vaší pokožky.

 

CALLUSAN_kremy1

CALLUSAN KRÉMOVÉ PĚNY

Patří k nejmladší generaci výrobků péče o pokožku. Vzdušná a lehká pěna nezanáší kožní póry, důležité funkce pokožky zůstávají zachovány a ta může volně dýchat. Aplikace je jednoduchá a příjemná. Jemná pěna se velmi rychle vstřebává a nevytváří tak nepříjemný mastný film. Callusan je také velmi ekonomický, balení obsahuje až 160 dávek. Callusan pěna je nabízena v osmi variantách.

 • CALLUSAN EXTRA pro velmi suchou a křehkou kůži na nohou
  Obsahuje 10% urey (syntetická močovina), která dodává potřebnou vlhkost i do hlubších vrstev pokožky. Callusan Extra je vhodný i pro speciální péči o nohy diabetiků, neboť čistá pěstěná kůže poskytuje přirozenou ochranu.
 • CALLUSAN FORTE pro intenzivní péči o zrohovatělou a popraskanou kůži na nohou
  S vysokým obsahem urey (syntetická močovina) se i velmi zrohovatělá kůže citelně změkčí. Callusan Forte dodává pokožce dostatečnou vlhkost, avokádový olej a Shea-máslo jí navrátí zpět omezenou elasticitu a pružnost. Tak se budou ztvrdlé a otlačené partie kůže v krátké době cítit opět příjemně. Při ošetřování nehtů zvláčňuje Callusan Forte nehtovou kůžičku a vylepšuje i lámavé, matné a nehezké nehty.
 • CALLUSAN FRESH pro vlhké a potící se nohy
  Aktivní krémová pěna s praktickým čtyřnásobným účinkem. Používá se při zvýšené tvorbě potu v oblasti chodidel. Callusan Fresh reguluje pocení, zabraňuje vzniku zápachu, chrání před vznikem plísní a díky ošetřujícím složkám (např. glycerin, jojobový olej) pečuje o unavenou kůži. Příjemná vůně čerstvých citrusů dodává skutečný pocit svěžesti.
 • CALLUSAN HYDRO pro suchou kůži nohou i celého těla
  Správnou odpovědí na problém suché kůže je vlhkost, nikoli mastnota. Callusan Hydro s obsahem 5% urey (syntetická močovina) dodává pokožce potřebnou vlhkost a udržuje její svrchní vrstvu jemnou a sametově hebkou. Je vhodný pro diabetiky a také k celkové péči o tělo.
 • CALLUSAN VITAL pro citlivou pokožku a péči o celé tělo
  Krémová pěna pro kompletní péči o citlivou a unavenou pokožku na chodidlech i celém těle. Hodnotný jojobový olej a vzácné Shea-máslo vytvářejí sametový a příjemný pocit na pokožce.Vitaminy A a E chrání pokožku a podporují její odolnost. Jemně vonící pěna zajistí dokonale hebkou kůži po celém těle. Ideální prevence při péči o stárnoucí pokožku.
 • CALLUSAN VINUM pro unavené těžké nohy
  Osvěžující péče o unavené těžké nohy a lýtka. S hodnotným výtažkem z listů červené vinné révy a jírovce maďalu. Díky chladivému mentolu je zvláště příjemný při pocitu těžkých nohou. Vlhkost dodává glycerin a urea (syntetická močovina), intenzivní péči doplňuje Shea-máslo, jojobový olej a vitaminy.
 • CALLUSAN RAPID rychlá ochrana proti plísním
  Tato pěna přináší rychlé úspěchy ve vaší péči. Účinná kombinace přírodních složek, jako jsou islandský mech a černý rybíz, poskytuje hydrataci a ochranu před plísňovými onemocněními pokožky nohou. Vhodné i pro diabetiky.
 • CALLUSAN MARES pro suchou a opotřebovanou pokožku
  Péče obsahující kvalitní složky vyskytující se v mořích a oceánech . Výtažky z mořských řas, které obsahují cenné látky, mořské minerály a cenný mořský kolagen navracejí přirozenou vlhkost a spolu s příjemnou osvěžující vůní hýčkají pokožku nohou.

CALLUSAN KRÉMY NA NOHY

 • CALLUSAN SANFT pro suchou a hrubou kůži
  Pupalkový olej zklidňuje a podporuje schopnost udržovat přirozenou vlhkost pokožky. Bambucké máslo zjemňuje a zvláčňuje suchou kůži. Vitamíny a minerály z extra panenského olivového oleje doplňují kompletní péči.
  CALLUSAN_SANFT
 • CALLUSAN INTENSIV pro zrohovatělou a popraskanou kůži
  Olej ze šáchoru jedlého (zemní mandle) má trvalý a výrazný účinek při zachování přirozené vlhkosti pokožky. Alantoin vyhlazuje a zvláčňuje namáhanou kůži. Vitamíny a minerály z extra panenského olivového oleje doplňují kompletní péči.
  CALLUSAN_INTENSIV

UNGUISAN TINKTURA NA NEHTY

Je koncentrovaný přípravek obsahující ureu a stříbro. Je určen pro nehty náchylné k plísním. Udržuje nehet a nehtové lůžko pružné a jemné. Změkčuje a zjemňuje nehtovou kůžičku, léčí popraskané a třepící se nehty. Svými vlastnostmi je vhodný pro péči o nohy i ruce. Stabilizační stříbrný komplex má antimikrobiální vlastnosti. Výtažek z islandského mechu a černého rybízu dodávají antimykotický účinek. Urea a kyselina salicylová změkčují ztvrdlou kůži a udržují přirozenou vlhkost a pružnost.

UNGUISAN_TINKTURA

CENÍK

Název výrobku

Doporučená cena s DPH

Pěny

230,-

Krémy

235,-

UNGUISAN tinktura

300,-